Diskusní téma: Diskuse

Datum: 23.06.2018

Vložil: street boy

Titulek: TABULKA

Ukončili jsme jarní část a před námi je léto.Všem šipkařům příjemnou dovolenou a klid do ruk :) .V přiložené tabulce excel jsou již všechna data.Ve složce statistiky TOP 11 je pro pobavení vzájemné skóre všech zápasů pro prvních jedenáct hráčů.Chtěl jsem tam dát všechny,ale bylo by to hodně náročné,tak aspoň takhle...pokud bude zájem a budu mít čas,tak tam další hráče přidám... zájemci napište sem do diskuze...V tabulce si také všimněte malých čtverečků s šipkou u každého kola.Tímto si můžete seřadit každé kolo a uvidíte,jak jste v daném kole dopadli a kdo byl před,nebo za Vámi...Olaf

Datum: 19.06.2018

Vložil: olda

Titulek: letní DO liga

Včera byl na přání týmu VIRUS B změněn název na DC GROSS - provedeno i v tabulce.

Datum: 18.06.2018

Vložil: olda

Titulek: letní DO liga

Kapitáni! V double je vše připravené a letní liga může začít...rozpisy na nástěnce, zápisy i seznamy týmů u Jirky ve složce,termínovník visí... Tak do toho a domlouvejte zápasy.

Datum: 16.06.2018

Vložil: street boy

Titulek: DROBNÉ ZMĚNY

Po požehnání El Presidento uděláme trochu změn v oznamování výsledků.Dnes jsem ještě udělal data,jak jsme zvyklí.Jde o to,že nás systém stále upozorňuje na přečerpání dat.Bude to přehlednější a jednodušší...každopádně už dnes si můžete stáhnout tabulku,kde jsou složky ve kterých najdete vše...V jediné tabulce je všechno včetně bing,zavření ap.Postupně se budu snažit vkládat také statistiky vzájemných zápasů ap. Vrhu zdar ... :)

Datum: 10.06.2018

Vložil: olda

Titulek: letní DO liga

Propozice 2018 jsou ode dneška v novinkách!

Datum: 04.06.2018

Vložil: Jiřík Forrest

Titulek: vyhlášení letní ligy

Oldo, 15.9. je v Přerově Český pohár ve steelech - asi tam s Predátorama pojedeme......

Datum: 04.06.2018

Vložil: olda

Titulek: Re: vyhlášení letní ligy

Ok, beru na vědomí - v úvahu přichází i sobota 1.9.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Jiřík Forrest

Titulek: Re: Re: vyhlášení letní ligy

OK, navíc koukám, že 14.9. je stejně Virus cup, tak nevím kolik lidí by přišlo na závěrečný turnaj.....

Datum: 05.06.2018

Vložil: olda

Titulek: Re: Re: Re: vyhlášení letní ligy

Po dnešním jednání na magistrátu - vyhodnocení bude v sobotu 8.9. od 16,00 hod.

Datum: 04.06.2018

Vložil: olda

Titulek: letní DO liga o primátorský pohár

Doposud mám DEFINITIVNĚ potvrzenou účast pěti týmů - PREDATORS, VIRUS A, VIRUS B, KLASICI a PEGAS. Pokud mi nepotvrdí účast VIRUS C do 10.6. bude hrát výše uvedené složení. Musím mít jistotu, že céčko soutěž odehraje...!! Předpokládané 1. kolo by se odehrálo od 25.6 do 8.7. při účasti 6 týmů - při pěti týmech se to o týden posune! Dohrát se musí do konce srpna a předpokládám vyhodnocení 8.nebo 15.9. podle dohody s magistrátem o účasti primátora. Rozpis utkání bude po 10.6. na těchto stránkách a v DOUBLE OUT. Prosím kapitány o zaslání soupisek, které dám na nástěnku v DO.

Přidat nový příspěvek