1. kolo: Virus - Jestřábi 99

24.09.2018 16:36

Sestava VIRUSU doznala pro toto sezonu určitých změn. Do "Béčka" přestoupili Pavel Pája Cuc a Jirka Leško. Tým doplnil jeden hráč, kapitán bývalého opavského týmu Predators Jan Bota Armlich.

Prvním letošním soupeřem je ostravský tým Jestřábi 99. Borci přijíždějí vlakem v šestici Kubánek, Nezhoda, Juroška, Palát, Koreczki a Valášek. Poslední dvojice zahajuje zápas na lavičce náhradníků.

Domácí záložní kapitán Lukáš to nemá s nominací těžké, poněvadž má k dispozici pouze čtveřici hráčů: Armlich, Uvíra, Výtisk a Březina. Kapitán Libor už na nás neměl nervy a odletěl den před zápasem do Egypta. Zbylý hráč Zdeněk Baier je dlouhodobě ve stavu nemocných. Zdeno, srůstej a rehabilituj a přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Úvodní čtveřice singlů končí remízou 2:2. Hned úvodní zápas a svůj první v dresu VIRUSU prohrává Honza, také Zbyšek. Druhá čtvrtina končí také plichtou, když své zápasy prohrávají Lukáš a otto. Stav před párovými hrami je tak 4:4.

Do 501 DO nastupuje Zbyšek + Honza a Lukáš + otto. Do Cricketu Zbyšek s ottou a Lukáš s Honzou. Obě hry končí stejně, naší výhrou 2:0. Stav 6:4 a bojujeme dále.

Třetí i čtvrtá čtvrtina končí opět shodně, výhrou VIRUSU 3:1. Své oba zápasy prohrává otto. Získáváme první tři body do letošní tabulky za výhru 12:6, 27:18.

Zápasu od začátku přihlíželi a fandili věrní fanoušci Mirka se Zdeňkem. Postupně přicházejí i hráči B-týmu, Pája a Vilém Pátek Pěchula.

VIRUS:

Armlich 4/3, (6:3), 1x 177, Uvíra 4/3, (7:4), 2x 180, Výtisk 4/3, (7:4), Březina 4/1, (3:7).

Na další zápas zajíždíme v pátek 28.09. od 18:00 hod. do Karviné ke Slezských rytířům, kteří doma prohráli těsně 8:10 s Orly ze Zátiší. Jelikož náčelníkovi se v Africe líbí a mi zase na Slovensku, bude zapotřebí povolat některého hráče z "Béčka". Kdo jím bude, si přečtete za týden.

Další týden ve středu 03.10. sehrajeme na půdě soupeře, Hrozný střelci Frýdek-Místek, první kolo letošního poháru.