10. kolo: Virus - Rakety Ranec

04.12.2017 06:58

Rakety Ranec z Frýdku-Místku jsou naším dalším soupeřem. Kluci přijíždí v pětici na čas. Virus kromě Zbyška, který wellnessuje, kompletní.

Náčelník, s Pájou na střídačce, vysílá čtveřici: Uvíra, Baier, Leško a Březina.

Úvod zápasu nám vychází, pouštíme pouhý jeden leg a ujímáme se vedení 4:0. Druhá čtvrtina je vyrovnaná. Body ztrácejí Jiřík a otto po prohrách shodně 2:1.

Do 501 DO vysílá náčelník Páju (se Zdeňkem). Bod za tuto čtyřhru si připisují hosté. Když vyhráváme cricket, je prozatimní stav zápasu 7:3 v náš prospěch.

Ve třetí čtvrtině ztrácí bod Jirka. Soupeř mu zavírá v pátém kole 155. 10:3 a dnes už jisté tři bodíky.

Poslední zápasy vypadají stejně jako předchozí, opět vyhráváme tři zápasy. Konečný stav 13:5, 30:15.

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, tak snadné to u terčů nebylo. Páté, šestá kola, vysoká zavření, čtyři binga na naší straně, stejný počet i hosté.