10. kolo: Virus - Růžový Dvůr

29.11.2016 16:24

První třetinu letošní soutěze uzavřeme domácím zápasem proti borcům z Kružberka. Jsou sice na posledním místě tabulky. Ale znáte to, dlouholetý rival, který nebude chtít odevzdat body lacino.

O půl páté přijíždí "kružberská" část - Láďa, Milan a Petr. O pár minutek později "štáblovická" odnož týmu, duo M + M Monczmann's.

Fůra minut do sedmnácté hodiny, rozhazování, nasazení a jde se na to.

A zadarmo dnes body nebudou. Lukáš a Jirka prohrávají ve třech lezích s Láďou a Michalem, 2:2.

Ve druhé čtvrtině zaváhá jen Jirka, bod opět ve třech lezích bere Marek, 5:3.

Hosté vyhrávají i párovku 501 DO, opět ve třech lezích, 5:4.

Na dva bodíky odskakujeme po vyhraném "double"cricketu, 6:4.

Ve třetí čtvrtině domácí kapitán střídá. Jirku vystřídá Zbyšek. V této části odskakujeme soupeři na rozdíl bodů čtyř. Tratí pouze Zdeněk, kterému stopku vystavuje, opět ve třech lezích, Michal. Jistota jednoho bodu, 9:5.

Lukáš dramatizuje, prohra s Michalem. Zdeněk a Zbyšek připisují po bodu, otto poslední zápas prohrává s Milanem, 11:7, 27:18.

Důležitou výhrou se udržujeme v popředí tabulky.

V neděli 04.12. zajíždíme na havířovskou půdu změřit síly s domácími Brooklyns. Začátek zápasu je v 17:00 hod..