11. kolo: Brooklyn Bull´s - Virus

05.12.2016 20:36

Na zápas s havířovskými Brooklyn vyjíždíme po patnácté hodině z Opava ve složení: Jirka (řidič), otto, Zbyšek, Zdeněk a fanynka Marta. Náčelník Libor bude "kaučovat" od domácího krbu v papučkách. Na místo ještě přijede po vlastní ose Lukáš.

Přijíždíme kolem čtvrt na pět, Lukáš již na místě v tréninku.

Domácí čekají na příchod Michala Ištoka. A tak po dostatečném rozhazování můžeme zahájit dnešní zápas.

Zbyšek, otto, Zdeněk a Jiří je základní sestava. A zahajuje více než na výbornou. Celá čtveřice ztrácí v úvodních osmi zápasech jen 3 legy. To znamená vedení 8:0. Domácí dnes nenachází dably.

Do čtyřher jde Lukáš. Na 501 DO s ottou, v cricketu je jeho parťákem Zdeněk. Obě párovky zvládáme bez ztráty legu, stav 10:0 již znamená tři body v dnešním duelu.

Za domácí střídá Jiří Lacina.

Ve třetí čtvrtině prohrávají Zbyšek a Zdeněk, 12:2. Místo Zbyška si poslední hru zahraje i Lukáš.  "Obměněná" čtveřice vítězí i v závěrečné čtvrtině.

Vyhráváme 16:2, 34:9.

Hrály se dobré šipky, domácí nachází dably až v druhé polovině zápasu.

Jirka hází 2x171, 1x zavírá v 6. kole, otto 1x180, 1x 6. kolo, Zdeněk přidává zavření 1x v 5. a 6. kole.

Virus:

Výtisk 3/2, Uvíra1/1, Březina 4/4, Baier 4/3, Leško 4/4

Dvanácté kolo sehrajeme v neděli 11.12. od 17:00 hod.. Soupeřem nám budou hráči Bad Boys z Jablůnkova.