11. kolo: Brooklyn - Virus

11.12.2017 07:04

Brooklyn Bull´s jsou naším dalším soupeřem.

O půl páté příjíždí osádka Lukáš, Zbyšek, Jirka, otto a Zdeněk na místo. Domácí jsou již v plném tréninku.

Hru zahajuje sestava: Baier, Uvíra, Výtisk, Březina, Leško na lavičce připraven.

Úvodní prohrou Zbyška se domácí ujímají vedení. Zbylá trojice své zápasy vyhrává. Jdeme do vedení 3:1. Domácí střídají. Ve druhé čtvrtině na své soupeře nestačí otto a Zdeněk. Před čtyřhrami je stav 5:3 v náš prospěch.

Do 501 DO nastupuje základní sestava. Prohra. Jirka jde do cricketu místo Zbyška. Výhra. Vedeme pořád o dva bodíky - 6:4.

Třetí čtvrtina se ukázala jako rozhodující pro dnešní celkový výsledek zápasu. Celá čtveřice vyhrává - 10:4.

Zy Zbyška půjde na poslední zápas Jirka. Ten vyhrává, stejně jako Lukáš.

Je konec, výhra 12:6, 27:17.

Virus:

Baier 4/2 (2x 180, 1x šesté kolo), Uvíra 4/4 (2x šesté kolo, zavření 104 a 130), Výtisk 3/2 (1x šesté kolo), Leško 1/1, Březina 4/2 (1x 180)

V tomto roce sehrajeme ještě jeden zápas. Bude to na domácí půdě, v neděli 17.12. od 16:30 hod.. Naším soupeřem budou Slezští Rytíři z Havířova.

Poté následuje přestávka. V novém roce budou naším prvním soupeřem Supi z Dolního Benešova - v pátek 05.01.2018 od 18:00 hod. na půdě soupeřů.