12. kolo: Target - Virus

14.12.2015 15:08

Zápas 10. kola, ve kterém jsme chtěli přivítat na domácí půdě třinecké Kingy, byl na žádost hostů přeložen na neurčito.

V tomto kole nám los přisoudil ostravský Target.

Vyrážíme kolem 15:40 hod. v sestavě: (b)řídil Lukáš,  otto, Jirka, Pája a Mates. To "b" ve slově řídil je domluvené :-)), opravdu řídil Lukáš.

Nahradí tato pětice maroda Zbyška? Uvidíme.

Hrací místo vypadá moc pěkně. Pivko taky dobrý, až na tu cenu. Nemyslím Ostravar.

Jdeme na to.

3:1 je stav po úvodní čtvrtině, boduje pouze Lukáš. Druhá čtvrtina vypadá o něco lépe. Body na konto Virusu připisují otto a Jirka.

Stav zápasu před čtyřhrami je 5:3 pro domácí. Zvláště domácí Aleš Rucký hraje hodně dobře.

0:2 a 1:2 (z pohledu zápisu) je stav čtyřher, tzn. celková plichta 5:5.

Třetí čtvrtina je stejná jako ta první, 3:1 pro domácí borce (boduje Jirka) a ti se ujímají vedení 8:6.

A jak se v tomto zápase ukázalo, Jirkův bodík byl i tím posledním, který jsme dnes získali. Totální nedablování v rozhodujících lezích znamená naši prohru 12:6, 26:19.

A jak jsme Zbyška nahradili? To vidí každý čtenář sám.

Po zpáteční cestě vezeme velkouzenáře Matese domů, kde nám přichystá skromné občerstvení :)). Dík, ještě teď mám mastné ruce. Dobrý to bylo.

Domácí předvedli 3 binga. Rucký 2x, Dzik 1x.