12. kolo: Virus - Slezští rytíři

18.12.2017 11:05

Na poslední letošní kolo k nám zavítal tým Slezských rytířů z Karviné.

Po uvítacím ceremoniálu a rozházení zápas začíná. Náčelník Libor nominuje sestavu: Baier, Uvíra, Leško, Výtisk. Na lavičce zbylí tři "Virusáci" Březina, Plepla a Cuc.

Do zápasu vstupujeme stavem 2:2, když bodují Zdeněk se Zbyškem. Druhý zápas nedotáhne do vítězného konce pouze Zbyšek, což znamená mírné vedení 5:3 před čtyřhrami. Do nich naskakuje otto. Společně s Lukášem vyhrávají 501 DO (2:1). Poté následuje "taktéž" vítězný cricket (2:0). Vedení 7:3 je příjemnější.

Ve třetí čtvrtině nevyhrává pouze Zbyšek. Znamená to, že po dnešním zápase budeme mít v tabulce o tři body více. 10:4.

V poslední čtvrtině si zahraje Libor (nahrazuje Jirku) i Pája (namísto Zbyška). Tuto čtvrtinu, snad pod dojmem vítězství, prohráváme 1:8 na legy. Rytíři tak korigují celkový výsledek na 10:8, 24:20.

Zápasu přihlížela i jedna z věrných fanynek Marta.

Virus:

Baier 4/3, Uvíra 4/2 (1x 180), Leško 3/2 (1x 171), Plepla 1/0, Výtisk 3/1, Cuc 1/0.

Uvíra navíc 54/54/54 v cricketu.

Na první novoroční zápas nás čeká výjezd do nedalekého Dolního Benešova do hnízda místních Supů. Zápas se odehraje v pátek 05. ledna 2018 od 18:00 hod..

Přes svátky to nepřehánějte s tréninkem :-)), raději jezte, pijte a hodujte a v novém roce 2018 - ahoj.