14. kolo: Virus - Ludgeřovice D.C.

13.01.2020 13:40

Náčelníkem vedená sestava Uvíra, Pěchula, Armlich a otto sehrála zápas proti ludgeřovickému týmu ve složení Novotný, Jaroš, Štěpánek a Hořín.

Po úvodní čtvrtině se ujímáme slibného vedení 3:1, když neboduje pouze Pátek. Ve druhé čtvrtině boduje pouze otto, hosté tak srovnávají stav na 4:4.

Obě čtyřhry zvládají lépe hostující hráči. Jsou to oni, kteří jdou do brejku - 6:4.

Třetí čtvrtka končí  stejně jako ta první, 3:1 pro Virus, celkem tedy remíza 7:7.

Následnou výhrou Lukáše jde Virus do vedení 8:7. Soupeř se nevzdává vidiny bod(u)ů a otáčí stav na 9:8 ve svůj prospěch.

Poslední zápas - otto x Dalibor Hořín. Uff, srovnáno na 9:9 a na řadě je prodloužení.

Po malé diskuzi měníme do této hry složení dvojic. Bota + otto a Lukáš  + Pátek. Změna se dnes ukázala jako produktivní, vyhráváme.

Celkové skore je tedy 10:9, 26:23.

Celému zápasu přihlížejí věrní fandové, mocně povzbuzující, Mirka se Zdeňkem.

Další zápas je na programu v neděli 19. ledna, kdy na 16:00 hod. vyrážímě do Frýdku-Místku. Hostitelem budou Hrozný střelci.