18. kolo: Virus - Ludgeřovice

06.02.2017 08:29

V tomto kole k nám zavítal nováček z Ludgeřovic. Není na místě tohoto soupeře podceňovat.

Virus má za sebou sobotní finále poháru Moravskoslezského kraje. Finálovou čtyřku tvořili Virus Opava, Supi Dolní Benešov, Orli Zátiší Orlová a druholigový tým Sniper Horní Bečva.

Jako soupeře nám los přiřadil Snipery. Výsledek 21:4 nás poslal do finále. V tom se utkáme se Supy, kteří ve druhém utkání "smetli" okleštěné Orly 21:1.

Supi vedou 12:6. Ale daří se nám srovnat stav na 19:19. Poslední duel hraje Marek Kučera a otto. Jeden vítězný leg znamená jistotu prodloužení. Oba dva legy = vítězství. První leg vyhrávám, ve druhém hraje Kučis skvěle, není sil na zvrat. Zápas končí výsledkem 20:20 a bude prodloužení.

V něm hraje prim Zdenda, v závěru se přidá i Jirka. Vítěznou šipku znamenající výhru má v ruce Zdeněk.

Zápas pro nás začíná dobře. Máme i podporu již tradičních diváků - Marta, Mirka a Zdeněk Matýsek. V první polovině singlů tratí bodík jen Jirka. Zbylá trojice, Zbyšek, Zdeněk, otto, bodují stoprocentně.

I obě párové hry vyhráváme. Stav zápasu je 9:1.

Do odvet střídá náčelník Libor Jirku. Zahraje si dva zápasy sám. Ale ani v jednom na body nedosáhne. Jeden ztratí i Zyšek.

Konečný stav je 14:4, 30:13.

Za týden hrajeme v pátek 10.02. od 18:00 hod. na půdě havířovských Brooklyn B.