20. kolo: Virus - Ranec

20.02.2017 07:00

Druhou třetinu soutěže zakončíme s nováčkem ligy, týmem Rance z Frýdku-Místku, v jehož sestavě hraje momentálně celkově druhý hráč Kamil Malík.

Hosté přijíždějí kolem půl páté, po rozházení se můžeme začít hrát.

Lukáš, Zdeněk, Jirka a Zbyšek do základu, otto a Libor na lavičce. Pája dochází později. Na místech jsou i pravidelní fanoušci domácích zápasů - Zdeněk, Mirka a Marta.

Nadaří se pouze Lukášovi, prohrává oba zápasy. Zato Zdenda "vystřihl" ve svém druhém zápase 11. šipku.

Stav 6:2 a na programu jsou čtyřky. Do nich nastupuje otto.

Obě jdou na naší stranu, vedeme nadějných 8:2.

Lukáše střídá otto. Ve třetí sadě singlů prohrává Jirka. Do posledního zápasu jej nahradí sám náčelník Libor.

Poslední čtvrtina končí vítězstvím hostujících hráčů v poměru 3:1. Vyhrává pouze Zdeněk, čímž zkompletoval "plný vůz".

Vyhráváme výsledkem  12:6, 27:16.

V dalším kole nás čeká souboj s druhým týmem tabulky, tradičním rivalem z Dolního Benešova. Zápas se má sehrát v pátek. Z důvodu účasti obou týmů na finále českého poháru ve Žďáru je tento zápas přeložen zatím na neurčito.

Virus:

Uvíra 2/0, Březina 2/1, Baier 4/4 (1x 4. a 6. kolo, 1x 180), Leško 3/2, Plepla 1/0, Výtisk 4/3 (1x 6. kolo, 1x 171).