26. kolo: Virus - Brooklyn

03.04.2017 09:55

Po dvou porážkách v prodloužení nás přijede vyzkoušet havířovský tým Brooklyn Bull's Havířov. Dají se očekávat "dobré šipky". Soupeř kvalitu má.

Do základu nastupuje Zbyšek, Zdeněk, Jirka a otto. Na příležitost čekají Lukáš a Libor. Hosté ve složení Ištok, Trnka, Milerski, Podhora a Lacina.

První dvě serie zvládáme, ujímáme se slibného vedení 6:2. Nezadablují Jirka se Zdeňkem

I obě čtyřhry jsou vítězné. K celkovému dnešnímu vítězství stačí vyhrát dvě hry - 8:2.

Ve třetí čtvrtině se daří připsat hned body tři, prohrává otto. Stejným výsledkem končí i poslední čtvrtina, prohrává i dosud neporažený Zbyšek.

To znamená konečný výsledek 14:4, 30:12.

Tradičně se přišly podívat Marta s Mirkou, Terka tradičně v práci. A tentokrát i Zbyněk Vajda.

Virus:

Výtisk 4/3 (1x 6. kolo), Baier 4/3 (1x 180, 2x 6. kolo), Leško 4/3 (1x 6. kolo), Březina 4/3 (1x 180, 1x 6. kolo).

Další zápas sehrajeme již v pátek 07. dubna na půdě jablůnkovských "Zlých hochů" od 18:00 hod..