27. kolo: Bad Boys - Virus

09.04.2017 11:22

Je pátek, 16:00 hod. a pětice Jirka, Lukáš, Zdeněk, otto a Libor vyráží směr Jablůnkov.

Příjezd v 17:45 ho..

Po krátkém rozhazování začíná zápas.

První polovina zápasu je nervózní z obou stran. Lépe z ní vychází Virus. Zdeněk prohrává hned úvodní zápas. Pak již jen Jirka. To znamená, že se ujímáme příjemného vedení 6:2.

Po obou vítězných čtyřhrách (2:0) jsme k celkovému vítězství zase o trošku blíže. 8:2.

Ve třetí čtvrtině prohrává Jirka. Zbylá trojice boduje, a to znamená, že dnes z dalekého Jablůnkova odvezeme tři bodíky.

Do poslední čtvrtiny nastoupí Libor za Jirku. Lukáš s ottou mají náběh na "plný vůz". V této konečné fázi vyhrává pouze Zdeněk. Domácí třemi výhrami upravili na konečný výsledek 12:6, 25:17.

Virus:

Leško 3/1, Plepla 1/0, Uvíra 4/3, Baier 4/3 (1x 180, 1x šesté a 1x páté kolo), Březina 4/3.

Příští týden jsou Velikonoce a ligová pauza.

Další zápas sehrajeme na domácí půdě v neděli 23. dubna od 16:30 hod..