29. kolo: Virus - Slezští rytíři

01.05.2017 11:23

Téměř s hodinovým zpožděním (nehoda v Havířově) přijíždí čtveřice Rytířů k našemu poslednímu domácímu zápasu. Začátek zápasu se tak posunul na půl šestou.

Domácí kapitán nominuje čtveřici: Baier, Uvíra, Leško, Březina. Připraveni naskočit jsou Cuc, Plepla a Výtisk.

Rytíři: kapitán Jež a dále Podbiol, Bajtek a Nowaczyk.

Zápasu dnes přihlíží jako jediná fanynka Marta.

V úvodu zápasu se ujímáme vedení 3:1, když bod tratí Jirka s výborně hrajícím Rosťou Bajtkem. Druhou čtvrtinu celkově výborně hrající hosté vyhrávají taktéž 3:1. Bod připisuje pouze Zdeněk. Stav zápasu je vyrovnaný 4:4.

Do 501 DO naskočí ke Zdeňkovi Pája, Lukáš s ottou. Toto složení znamená výhru 2:1 a vedení v zápase 5:4.

Cricket hrají Lukáš se Zdeňkem a Jiřík s ottou. S Jirkou prohráváme o "střed", což znamená prohru 2:1. Celkový stav je tak tedy opět srovnán na 5:5.

Jak to bude vypadat dál? Dobrý mač dnes.

Šnůrou 4:0 jdeme do trháku  9:5 a jistotu bodíku a prodloužení. Chybí pouhý jediný bodík ze čtyř singlů. Ale znáte to: "Kdo ho tam dá?" :-D

Zdenda 0:2, Lukáš 0:2, Jirka 0:2. otto nastupuje na terč k rozhodujícímu zápasu za stavu, kdy Jirka prohrává 1:0. No paráda :-DD

Daří se mi první a poslední bingo dnešního zápasu vůbec. Nedám sice jako lopata 11. šipku :-)), ale vedu 1:0. Jirka mezitím dohrál.

I druhý leg doklepávám na dablu. Vyhráváme 10:8, 23:20. Klobouk dolů před všemi Rytíři, hráli výborně.

Za týden sehrajeme poslední zápas sezony. V pátek 05. května zajíždíme na půdu havířovských HQ Kryptokoriánů. Začátek zápasu je v 18:00 hod..

Virus:

Baier 4/3, Uvíra 4/2 (1x šesté kolo), Leško 4/1 (1x šesté kolo), Březina 4/3 (1x 180, 1x šesté a páté kolo).