3.kolo: Virus - Orli Zátiší

08.10.2018 13:15

Orlové přijíždějí na zápas v sestavě Krčmář, Dobrocký, Saj, Tic a Pospíchal. Náčelník Libínek má k dispozici všechny hráče a nasazuje sestavu: Armlich, Uvíra, Výtisk, Březina. Sebe usazuje na lavičku.

Naši věrní Mirka se Zdeňkem i přes zdravotní indispozice si tento zápas uniknout nenechali. Opět přihlíží a Virusáky povzbuzují, co se dá.

Úvod utkání vychází lépe Orlům, ujímají se vedení 3:1. Za Virus boduje pouze Honza Bota Teniska.

Druhá serie vychází lépe domácímu Virusu, vyhrává ji stejným poměrem, když svůj zápas prohrává Zbyšek. Stav je nerozhodný 4:4.

A nerozhodný je i po obou čtyřhrách. Tu první, 501 DO, vyhrávají Orli, cricket Virus - 5:5, začíná se znovu.

Ve třetí části jde Virus poprvé do vedení po výhře Honzy a Lukáše. Na opětovnou remízu upravují prohrami Zbyšek a otto - 7:7 a zbývají poslední čtyři singly.

V nich postupně Honza Teniska (dnes stoprocentní a výborně hrající), Lukáš i Zbyšek vyhrávají, mizerný otto nikoliv. Měl bych se po včerejším výkonu zahrabat do popela, který vychrlila sopka Kilauea.

Konečný výsledek 10:8, 21:16 pro Virus znamená vítězství a další tři body do tabulky. Zajímavostí je , že všechny duely, až na jeden jediný - Výtisk versus Dobrocký, končí stavem 2:0 nebo 0:2.

Na samotný závěr zápasu se přišel podívat i bývalý hráč, nyní hráč Virusu B, Pája Cuc.

 

Virus:

Armlich 4/4 (8:0), 1x 6.kolo, Uvíra 4/3 (6:2), Výtisk 4/1 (3:6), Březina 4/1 (2:6).

 

Další kolo sehrajeme v neděli 14.10. opět na domácí půdě. Soupeřem ve čtvrtém kole nám bude tým Dream team z Ostravy, vedený Petrem Koníkem Konečným.

 

Zdarec.