30. kolo: Virus - Bad Boys

14.05.2018 06:56

Neděle 13. května, letní počasí, hřiby už rostou. Virus čeká poslední zápas s jablůnkovskými Bad Boys. V případě výhry skončíme na páté příčce. Jinak to bude šestá či sedmá pozice. Vše máme ve svých rukou.

Virus je téměř kompletní. Po dlouhé zdravotní pauze přichází Jirka Leško. Chybí pracant Pája.

Bad Boys ve čtveřici Kadlubiec, Krop, Lysek, Zwyrtek.

První čtvrtina - plichta 2:2. Boduje Lukáš a otto, (Zdeněk a Zbyšek zatím s nulou).

Druhá čtvrtina - pouze Zdeněk zůstává bez bodu - 5:3.

Na řadě jsou čtyřhry, dnes celkem důležité.

Za Zdeňka nastupuje Jirka. Vyhráváme 2:1.

I do cricketu nastupuje. Tradičně s ottou - stejné skore 2:1. Celkově "Zlým hochům" odskakujeme - 7:3.

Zápasu přihlížení i stálí, věrní fanoušci Marta, Mirka, Zdeněk. Na poslední zápas i Terka.

Jedeme dááál. Třetí čtvrtina, Zdeněk chce střídat, náčelník je proti - 4:0. Všichni své duely vyhráváme. Pátá příčka patří v letošní sezoně Virusu - 11:3. Bad Boys končí na sedmém místě.

Poslední čtvrtina - Jirka nastupuje za Zdeňka - 3:1 (neboduje střídající Jirka) - 14:4, 29:15.

Vydařený zápas s trochou štěstíčka při dablech. Jak hosté, tak domácí hází po třech "180"-kách.

Virus:

Baier 3/1 (2x 180, 1x 6. kolo), Leško 1/0, Uvíra 4/4 (1x 180), Výtisk 4/3 (zavření bullem 123), Březina 4/4 (1x 6. kolo).

Děkujeme za přízeň fanouškům, snad jsou s našimi výkony spokojeni :-) a v dalším ročníku ZDAREC.