4. kolo: Virus - Dream team

15.10.2018 07:47

V tomto kole přijíždí z Ostravy  "Tým snů" ve složení Schrom, Schneider, Ptáček, Mitas, Adámek a kapitán Konečný sehrát další zápas. I počet diváků je vyšší než počet domácích hráčů :-) Celému zápasu přihlížejí a fandí věrní Mirka se Zdeňkem, "marod" Zdeněk Baier, postupně se přidávají i Olda s Lídou a hostující hráč Pátek.

Vstup do tohoto zápasu je mnohem lepší než minulý týden. Výhrami Honzy Tenisky Jarmilky, Lukáše, Zbyška a prohrou otty jdeme do vedení 3:1.

Před čtyřhrami je rozdíl ve skore stejný - 5:3. V této sadě vyhrává Lukáš se Zbyškem. Jarmilka sice BINGO, ale ne dabl. No a otto se vyhrabává z popela :-).

Obě čtyřhry vychází parádně, výhrami 2:0 v obou odskakujeme na čtyřbodový rozdíl - 7:3.

Ve třetí čtvrtině hosté snižují (prohrává Honza a Lukáš). Ale Zbyšek a konečně i otto vyhrávají. Stav 9:5 a jistota alespoň jednoho bodu je na světě.

V poslední čtvrtině všichni čtyři domácí vyhrávají shodně 2:0. Zápas, historicky druhý nejrychlejší (po cca 105 minutách), končí vítězstvím 13:5, 30:12. Zřejmě dobré oddíly :-))

Virus:

Armlich 4/2 (6:4), 2x 180, 2x 6.kolo, Uvíra 4/3, (7:2), Výtisk 4/4 (8:2), 1x 171, Březina 4/2 (5:4).

Příští kolo nás doma fanoušci neuvidí. Hrajeme v neděli 21.10. od 16:30 hod. v Ostravě s týmem Rio Semena.