6. kolo: Virus - Bad Boys Jablůnkov

29.10.2018 13:46

V tomto kole přijíždí prověřit Virus zdatný soupeř z dalekého Jablůnkova - Bad Boys.

Zápas to nebude určitě lehký.

Připraveni jsou diváci, Zdeněk s Martou a Zdeněk s Mirkou. V průběhu přichází i zaskakující "Béčkař" Pátek. Sestava domácím je tedy jasná: Armlich, Uvíra, Výtisk a Březina. Proti nim nastupuje čtveřice Karch, Zwyrtek, Jochymek a Krop.

Že to opravdu nebude nic snadného ukazuje první čtvrtina - 2:2, když bodují Bota a výborný Zbyšek.

Svůj dnešní druhý zápas dále prohraje Hanis, ostatní trojice boduje, čímž jdeme do mírného vedení  - 5:3.

Daří se i v párové 501 DO, méně už ve cricketu - 6:4.

Třetí sada končí plichtou, bodu na stranu domácí přidává opět Hanis se Zbyškem - 8:6. Z posledních čtyřech her je na celkové vítězství zapotřebí získat ještě dvě.

Nedaří se to Botovi ani Lukášovi. Je srovnáno na 8:8. Zbyšek, dnes téměř 100% jistota - 9:8. otto, dnes 100% nejistota - 9:9 a máme tu první naše letošní prodloužení. Do něj nastupujeme stejně jako do čtyřhry - Hanis se Zbyškem, tentokráte jako první dvojice a Lukáš s ottou. Bodově trochu napravuji to, co jsem až doposud "zpackal".

Nastavení vyhráváme a získaváme tak do tabulky dva body za výsledek 10:9 v prodloužení, 24:23.

Virus:

Armlich 4/2 (5:5), 1x 171, 1x 180, 1x 6.kolo, Uvíra 4/2 (5:5), Výtisk 4/3 (6:4), 1x 171, Březina 4/1 (4:6).

V sedmém kole zajíždíme do Frýdku-Místku, kde nás bude hostit tým Rakety Ranec.

Domácí jsou sice na posledním místě, ale začíná se za stavu 0:0 ... .