7. kolo: Rakety Ranec - Virus

05.11.2018 06:48

Na sedmé kolo vyrážíme po obědě do Frýdku-Místku. Tentokráte bez hostujícího Pátka. Za volantem má premiéru Honza Jarmilka, vedle Lukáš a dále otto, Libor a Zbyšek.

Nutno říci, že se Hanis jako řidič osvědčil a byla mu tak dána důvěra do konce sezony :-))

Domácí již v pilné přípravě, rozházení se a jdeme na to.

Vstup do zápasu se nám daří, jdeme do vedení 3:1, když neboduje pouze Lukáš. Druhá čtvrtina dopadá "navlas" stejně - 6:2.

Výhra v párové 501 DO končí naší výhrou 2:0, cricket prohrou 1:2, i když zde hází Lukáš dvě "binga". Šestnáctky a ješzě triple 15, 17, 19.

Stav je 7:3.

I třetí čtvrtku vyhráváme v poměru 3:1, tentokrát nezabodoval otto - 10:4 znamená dnešní celkové vítězství.

Do poslední části nastupuje kapitán Libínek, střídá ottu. A i tato serie končí 3:1 ve prospěch Virusu, když neboduje kapitán.

Konečný stav zápasu je 13:5, 30:13.

Virus:

Výtisk 4/4 (8:2), 1x 6. kolo, Uvíra 4/2 (6:4), 1x 180, Armnlich 4/4 (8:0), 1x 180,Březina 3/2 (5:3), Plepla 1/0 (0:2)

Příští týden je přestávka, po ní následuje kolo osmé, kdy budeme hostit v neděli 18.11. od 16:30 hod. ostravský tým TARGET.