7. kolo: Target - Virus

06.11.2017 10:53

Auto, ve složení - řidič Lukáš, Zbyšek, Zdeněk, Jirka a otto, vyráží kolen sedmnácté hodiny na zápas sedmého kola ligy do Ostravy.

Přijíždíme včas, rozhozy na terčích a zápas může začít.

Lukáš nominuje jako číslo jedna Zdeňka, dále Zbyška, Jirku a ottu.

První čtvrtinu vyhrávají dobrou hrou domácí 3:1, když boduje jen Zbyšek. Druhá čtvrtina jde za námi stejným poměrem 3:1, bodík soupeřům přepouští Jirka. Stav je nerozhodný 4:4. Začínáme "od nuly".

Po výhře domácích v 501 DO a nás v crickeku je to opět plichta - 5:5.

Do zbývajících zápasů nastupuje za Jirku Lukáš.

Následující čtvrtina je stejná jako ta úvodní. Končí tedy výhrou domácích 3:1. Bod "dělá" Zdeněk. 8:6 pro domácí, je třeba máknout.

Nedaří se to hned v úvodních zápasech poslední čtvrtiny. Zdeněk i Zbyšek prohrávají. Domácí připisují desátý bod, což znamená, že dnes vyjdeme naprázdno. Lukáš koriguje výsledek bodem s pěkným pátým kolem se zavřením 100+ a jednou jednostoosmdesátkou. A otto korunoval svou dnešní hru prohrou 2:0.

Konečný stav zápasu je 11:7, 23:19.

Kromě zmíněného výkonu Lukáše předvedli podobný "kousek" ještě Zbyšek - rovných 100 a Jirka 137. otto jednou šesté kolo.

Za týden, v neděli 12.11. v tradičním čase přivítáme Jestřáby 99. A je co napravovat.

Virus:

Baier 4/1, Výtisk 4/3, Leško 2/0, Lukáš 2/1 (1x 180, 1x 5. kolo), otto 4/1 (1x 6. kolo)