8. kolo: Virus - Target

19.11.2018 06:53

Zima je zřejmě tady, chladno. I výkon Virusu v první čtvrtině tak vypadá.

Čtveřice hostí jde do vedení 3:1, když boduje jen otto. Honza, Lukáš i Vilém hledají ve své hře dably.

Ve druhé čtvrtině je našli první dva jmenovaní. Serie končí stavem 3:1, celkově 4:4 před čtyřhrami.

501 DO vyhrává Target 2:1, cricket Virus 2:0, opět je srovnáno na 5:5.

V předposlední části se nechce bodovat Botovi, ostatní tři vyhrávájí. Jdeme poprvé do dvoubodového vedení - 8:6.

Zbývá přidat dva body, těžké body.

Honza, dnes prostě ne, prohra. Lukáš se rumíkem již dostatečně zahřál, výhra. 9:7 a jistota prodloužení. Ani Pátek v neděli ne, prohra. 9:8 a poslední hra.

Nikde nikdo, jen terč, otto a Martin Cingel. Uff, 2:0 vyhrávám. Těžká výhra v hezkém zápase - 10:8, 23:19.

Musíme poděkovat početné lavičce fanoušků za spoustu klobás, bůčků apod. :-)),  Marta se Zdeňkem Baierem (zkouší to levačkou), Mirka se Zdeňkem, Lída s Oldou. I bývalý "Avirusák" Pája.

Virus:

Armlich 4/1 (3:7), 1x 180, 1x 6. kolo, Uvíra 4/3 (6:3), Pěchula 4/1 (3:6), 1x 6. kolo, Březina 4/4 (8:1).

Na další zápas vyrážíme do Havířova sehrát 10. kolo s HQ B Bambelocy. V neděli 25.11. od 18:00 hod..

Týden nato přivítáme doma, v neděli 02. prosince od 16:30 hod. vedoucí celek tabulky - KINGS Třinec.