8. kolo: Virus - Tazman

08.11.2016 10:24

V neděli jsme sehráli další domácí zápas. Tentokráte nám los přiřadil ostravský Tazman Jr-Doctors.

Kluci jsou na místě včas a může se začít. Přihlížet budou již tradiční diváci Marta a Zdeněk.

Základní sestava Lukáš, Zdeněk, Jirka i Zbyšek si vede dobře. I když někteří s problémy, ale všichni vítězí. Hezký začátek zápasu - 4:0. Kapitán hostů již nyní střídá. Marka Sobotku stahuje od terče, místo něj nastupuje Jirka Jamroš..

Druhá čtvrtina končí poměrem 2:2. Prohrávají Lukáš a Jirka.

Do čtyřher nastupuje otto. Se Zdeňkem v 501 DO a s Jirkou v cricketu vítězí shodně v rozhodujících hrách. Stav zápasu je více než uspokojivý, 8:2 v náš prospěch.

V dalším průběhu střídají i domácí. Zbyška nahradí na poslední dva zápasy Pája. Prohrává stejně jako Jirka. Už předtím ale zvítězili Lukáš i Zdeněk, čímž přispěli k desátému bodu zajišťujícímu i dnešní celkové vítězství v tomto zápase.

Do poslední čtvrtiny sahají oba týmy k dalšímu střídání. Za Zdeňka jde předvést své nádobíčko kápo Libor,  Kamila Harviše vystřídá Radek Bajnar.

A právě tito dva hráči nastupují proti sobě. Z duelu vychází lépe hostující hráč. V této závěrečné fázi bod uhrává pouze Jirka.

To znamená výsledný stav 11:7, 23:22.

Hosté předvedli dvě binga (Urbánek, Dorociak). Za Virus pouze Baier (180). Hosté přidali i dvě krásná pátá kola.

 

Virus:

Uvíra 4/2, Baier 3/3, Plepla 1/0,Leško 4/2, Výtisk 2/2, Cuc 2/0.

 

Tento týden je ligová pauza - MČR jednotlivců a dvojic v Hostinném. 

A další týden zavítáme na terče, letos prozatím "neklovajícího" jestřába. V pátek 18.11. od 18:00 hod. budou naším hostitelem ostravští Jestřábi 99.

 

Zdarec.