9. kolo: Bambelocy - Virus

26.11.2018 15:19

Toto kolo zajíždíme v neděli na 18:00 hod. do Havířova, kde sehrajeme zápas s domácími HQ B Bambelocy.

Tentokráte řídí Lukáš, naviguje Libínek, dále otto, Bota a Zbyšek.

Dostatek času na rozházení, začínáme.

První šipky naznačují, že to dnes "lehký" zápas nebude. 1:3 po první čtvrtině je toho důkazem. Boduje otto.

A stejně tak končí i série číslo dva. Druhý bodík přidává Zbyšek. Stav 2:6 znamená, že pokud chceme dnes zabodovat, je třeba budííííííčééééék.

Po obou těžce vybojovaných, vyhraných čtzyřhrách to tak vypadá - 4:6.

Serie číslo tři a opakuje se úvod utkání. Boduje opět pouze Zbyšek - 5:9. Výhra ve všech ostatních zápasech bude znamenat prodloužení. V každém dalším případě to dnes bude první letošní prohra.  Vzhledem k formě některých aktérů to bude těžký úkol.

A hned po prvním zápase je jasno. Dnes výborný Zbyšek prohrává 2:1 s ještě lepším Bajerem. Domácí střídají všechny tři zbývající hráče. V těchto třech zápasech nezaváhá nikdo. Je konec, 8:10, 19:22 je první letošní prohra.

Virus:

Výtisk 4/2 (6:4), 1x 6. kolo, Uvíra 4/1 (2:6), Armlich 4/1 (2:6), Březina 4/2 (5:4)

V neděli 02. prosince od 16:30 hod. uzavřeme první třetinu soutěže. V domácím prostředí přivítáme první, doposud neporažený, tým ligy - KINGS TŘINEC.