9. kolo: Jestřábi - Virus

19.11.2016 11:33

V pátek 18.11. hrajeme další ligový zápas. Ve složení Lukáš (řidič), Zbyšek, Zdeněk, otto a Libor míříme do Ostravy za Jestřáby.

Na "staronové" hrací místo doražíme v 17:30 hod.. Hejno Jestřábů krouží kolem jednoho stroje. Ten, jak se asi po necelé hodince ukáže, je po smrti. Hrát budeme na jednom terči a zavzpomínáme tak na doby dávno minulé, kdy se ligový zápas odbýval pouze na jednom stroji. Pivko je dobré jako i zelená omluvenka domácích. Můžeme tedy zahájit souboje.

První čtvrtina zápasu končí smírem, když prohrává Lukáš a Zbyšek. Druhá část se ukazuje jako rozhodující pro zbytek celého zápasu. Vyhráváme všichni čtyři a do čtyřher jdeme s menším náskokem - 6:2.

Libor s ottou nestačí v 501 DO na domácí dvojici Milan - Pepa. Necháváme tak vyniknout hru Zdeňka se Zbyškem - 7:2.

V cricketu nechá otto, hrající se Zbyškem, zase vyniknout Zdeňka s Lukášem. Pořád totiž říkám Zbyškovi, ať už "ty osmnáctky" zavře. Po několika kolech zjistím, že jsou moje. Ouuuuuuuuu. Zdenda a Luki svou druhou hru zvládají, a tak odskakujeme na příjemných 8:2.

Třetí čtvrtka končí remízou, body tratí Zdeněk a otto. To již ale znamená celkové vítězství a další tři bodíky do tabulky - 10:4.

Do posledního zápasu nastupuje Libor za Zbyška. Soupeřem mu je domácí Petr Nezhoda. A upravuje stav zápasu na 10:5. Zbylá trojice hráčů své duely vyhrává. Dokonce  v tuto "předpůlnoční" hodinu zakončuji celý zápas šestým kolem. Výhra 13:5, 29:16.

Čistokrevné bingo tentokráte k vidění nebylo. Ale Zbyšek předvedl "něcojakobingo" (tři vysoké triply).

Virus:

Výtisk 3/2, Plepla 1/0, Baier 4/3, Uvíra 4/3, Březina 4/3.

Druhou třetinu úvodním bojů zahrajeme na domácí půdě, v klubu Double out, v neděli 26.11. od 17:00 hod.. Soupeřem nám budou borci z Růžového Dvora Kružberk.

Stálí fanoušcii náhodní pocestní jsou zváni.