9. kolo: Maníci - Virus

20.11.2017 12:25

Neděle 14:00 hod. je tradiční začátek domácích zápasů frýdeckých Maníků. A tam jsme se vypravili k zápasu 9. kola.

Vyjíždíme kolem čtvrt na jednu ve složení: Libínek (řidič), Lukáš, otto, Jirka a Zbyšek.

Za 70 minut jsme na místě. Po uvítání, objednání a rozházení se může sestava Leško, Výtisk, Uvíra a Březina zahájit hru.

Úvod nám vychází, prohrává pouze Jirka. Ve druhé čtvrtině prohrává Lukáš a Jirka. Stav před čtyřhrami je 5:3 pro Virus.

Daří se i v obou čtyřhrách. Jdeme do příjemného trháku 7:3. Ale tři body jsou ještě daleko.

Poté se stalo v dějinách Virusu něco nevídaného. V posledních osmi hrách povolujeme domácím pouhé čtyři legy. Je dohráno, dnes vítězně 15:3, 31:13.

Tento týden je ligová přestávka (RGP). Virus ale zahálet nebude. V neděli nás čeká dohrávka třetího kola na půdě třineckých Kings.

Virus:

Leško 4/2 (1x 6. kolo), Výtisk 4/4 (1x 5., 1x 6. kolo), Uvíra 4/3 (1x 180, 2x 6. kolo), Březina 4/4 (1x 6. kolo)

V desátém kole uvítáme na domácí půdě v neděli 03.12. od 16:30 hod. frýdecké Rakety Ranec.