Dohrávka 3. kola: Kings - Virus

27.11.2017 06:46

Na neděli 26.11. od 17:00 hod. je domluvena dohrávka třetího kola. Zajíždíme na hřiště třineckých Kings. Kolem 14:45 hod. tímto směrem vyjíždí jedno vozidlo. Osádku tvoří řidič Libor, Lukáš, Zdeněk, otto a Zbyšek. Před půl pátou jsme na místě, kde už kolem terčů křepčí domácí.

Do hry nastupují základní sestavy: Klimas, Pszczolka, Czudek a Pilch. Za Virus: Baier, Výtisk, Uvíra a Březina. Tyto sestavy odehrají celý zápas.

Binga, pátá, šestá kola i nervičky při dablech v některých hrách. To vše bylo k vidění. Inu zápas, jak má být :-)

Nezačínáme dobře. Domácí jdou do vedení 3:1, když jediným úspěšným je Zdeněk. V tomto úseku to bylo o těch dablech (Lukáš, otto, Zbyšek). Další úsek zvládáme. Vyhráváme 3:1, neboduje pouze Zbyšek. Stav je nerozhodný 4:4.

Domácí jdou opět do mírného vedení, když lépe zvládají obě čtxřhry poměrem 2:1.

Ukáže se stav 6:4 jako rozhodující?

Po třetí čtvrtině 8:6 (boduje Zdeněk s Lukášem). A stejným výsledkem končí i poslední čtvrtina (body Zdeněk a otto).

Končíme prohrou 10:8, 24:21.

Hezký zápas.

Virus:

Baier 4/4 (1x šesté kolo), Výtisk 4/0, Uvíra 4/2 (1x 180), Březina 4/2 (zavření 110 v pátém kole)

V neděli sehrajeme na domácí půdě od 16:30 hod. další zápas. Soupeřem nám bude tým z Frýdku, Rakety Ranec.