Vítězná pohárová nadstavba - DC Málka Orlová - DC Virus Opava B 13:21

09.10.2015 07:58

Den před utkáním to vypadalo, že z Opavy vyrazíme v šesti lidech. Nakonec jsme vyrazili ve trojici Robert, Luboš, Ondra a fanynka Renáta.
Karel měl práci kousek od Málky, takže dorazil po vlastní ose.
 

Z Opavy jsme vyrazili netradičně přes Ostravu. Naštěstí o půl páté už netrpělivý Karel volal, aby zjistil kde jsme.
Těsně před Stonavou... Karlova navigace nás vrátila zpět na dobrou cestu. Přijíždíme na čas. Ale kdo ví, kam bychom dojeli, kdyby nezavolal :)

No nic. Trochu poházet a jde se na to. Karel už rozházený, v naprosté pohodě si domluvil Ondru jako řidiče zpět, takže mohl použít zlatavý doping...a bylo to znát.

První kolečko začalo dobře. Karel a Luboš vítězí, Robert a Ondra 1:1,  vedeme 2:6. Karel opět pro diváky zavírá 80 přes dva double. Ondra soupeře odzbrojuje zavřením přes BULL.
Jde se na čtyřky Cricketu. Tam se to dramatizuje. Robert a Karel hrají 1:1, Luboš s Ondrou výborný první leg projeli na středy. V druhém legu to vypadalo velmi špatně. Ale taktika hop nebo trop vychází a středy píšou dvojnásobně!!! Soupeř tlak v závěru ustál a vítězí 2:0.
Po Criketu je stav 5:7 
Další Kolečko je opět famózní. Nikdo neprohrál!!! Karel a Luboš vítězí. Robert a Ondra remizují a rázem odskakujeme na 7:13
V párové 501DO Karel s Ondrou vítězí a výborně hrající Robert zachraňuje remízu a vedeme 8:16. Chybí pět bodů.
V dalším průběhu přidává další vítězství Karel, dvakrát remizoval Robert, jednou Ondra a jedinou porážku večera utrpěl Luboš.
Konečný výsledek 13:21

 

Celý tým odvedl dobrý výkon. Karel byl hráčem zápasu! Děkujeme i jediné fanynce za podporu!!!

 

Robert  8/4
Ondra   6/3
Luboš   6/4
Karel   6/6

 

V neděli v 18h nás čeká v Ostravě Isora Hotel Koblov.
A hned ve středu přivítáme v 18h Profin Orlová v Double out Clubu
 

Jak jsme na tom v ligové tabulce?