VYHODNOCENÍ A ZÁVĚREČNÝ TURNAJ

22.09.2015 09:27

Druhý ročník DOUBLE OUT LIGY je historií. Letos, bohužel bez účasti představitele města, převzali putovní pohár primátora opět hoši z DC PREDATORS. Na dalších místech bylo pořadí 2. DC VIRUS A, 3. DC VIRUS B, 4. PEGAS, 5. DC BAŠTA a černý Petr zůstal týmu KLASICI. Ceny za individuální výkony si odnesli Zbyšek VÝTISK (permanentku na utkání SFC) za 5x171 a 1x153 a Marek MONCMANN (poukaz na zboží u fy FROS) za zavření 144. Po vyhlášení výsledků proběhlo losování turnaje jednotlivců. Do toho se přihlásilo 14 mužů a 2 ženy. Hrála se klasika 501DO a od 1. kola to bylo zajímavé ( např. dvojice Biel - Čadecký, Hon - Šimeček hned na úvod...).

Sítem bojů nejlépe prošli Zbyšek Výtisk a Pavel Cuc. Třetí skončil Jirka Leško, když stačil mj. zdolat Honzu Armlicha, který byl čtvrtý. Virusáci tudíž ovládli tento turnaj a trochu dali zapomenout na neúspěch z boje o primátorský pohár! Dvouzápasové finále nakonec ovládl dobře hrající PÁJA! První tři si odnesli ceny věnované magistrátem města Opavy. Ocenění se dostalo i dalším v pořadí do 8. místa. Hezký souboj svedly i dvě přítomné ženy - Věrka Šimečková a Mirkou Hučíkovou. Zvoneček pro štěstí si nakonec odnesla Mirka. Permanentky SFC brali Tomáš Čadecký za první bingo (180) a Pavel Cuc za nejvyšší zavření - 116 (a ještě 112).

Dík všem přítomným za hezký večer, všem sponzorům (magistrátu města, fy FROS, SFC, fy RB+LP s.r.o, Jirkovi Kostřibovi) za materiální zajištění turnaje. O nějaký ten dlabanec se postarali Zbyšek a Petr alias Humr - i Vám hoši dík! Škoda jen, že hráči některých týmů absentovali...Zápasová konfrontace opavské šipkařské špičky mohla být ještě zajímavější!

ŠIPKÁM ZDAR a za rok opět jdeme na to!

Poznámka na závěr - neúčast představitele města se vysvětlila v pondělí. Paní 1. náměstkyně byla na místě setkání se mnou, ale nějak jsme se míjeli...