VYHODNOCENÍ LETNÍ DOUBLE OUT LIGY 2018

10.09.2018 09:34

Závěrečnému vyhodnocení letní DOUBLE OUT ligy o pohár primátora města Opavy byli přítomni zástupci všech týmů. V plném počtu se dostavili KLASICI, kteří  neskrývali radost z 2. místa. Pro pracovní povinnosti se těsně před zahájením omluvil primátor města a tak putovní pohár předali vítěznému týmu VIRUS A organizátoři ligy. Ceny za nejvyšší zavření a hozená binga si odnesl Jan Armlich (poukaz v hodnotě 200,- Kč na prohozy v DO a poukaz na permanentku SFC).

Závěrečný turnaj jednotlivců si zahrálo 21 hráčů, z toho 2 ženy. Hrála se 501DO ve čtyřech skupinách, do osmifinále postupovali čtyři nejlepší a poté se již hrálo KO systémem. Ceny si odnesli hráči do osmého místa v pořadí - 7.-8. Evald Jakš a Vladimír Černocký, 5.-6. Luděk Šimeček a Luboš Škrobánek, 4. Tomáš Čadecký. Pomyslné stupně vítězů obsadili, poháry a hodnotné ceny převzali 3. Robert Toška (poukaz fy.FROS v hodnotě 400,- Kč), 2. Vilém Pěchula (permanentka SFC) a 1. Jan Armlich (permanentka SFC). Lepší z žen byla Věrka Šimečková. Ceny věnované magistrátem města si odnesl za první hozené bingo i nejvyšší zavření Vilém Pěchula.

Dík všem přítomným za skvělou atmosféru i dobré výkony!! Jirkovi Kostřibovi a Zbyškovi Výtiskovi (i mé ženě Lidušce) za nějakou tu chuťovku a samozřejmě všem sponzorům jejichž přispěním byly předány ceny v hodnotě cca 7000,- Kč.