Novinky

1. liga

13.01.2019 19:56

15. kolo sehraje tým Virus A v neděli 20. ledna od 14:00 hod. na terčích pátého týmu ligy, Maníků Frýdek-Místek.

1. liga

12.01.2019 20:46

V neděli 13. ledna sehraje Virus A svůj domácí zápas proti Tazman Jr-Doctors Ostrava.

Začátek zápasu je v 16:30 hod..

Výsledek najdete v sekci: Naše týmy/A-tým. 

 

 

 

 

VIRUS CUP 2019

12.01.2019 20:40

11. ledna byl 1. kolem zahájen další ročník Virus cupu. Termíny konání dalších kol najdete v rubrice Virus cup/termíny nebo zde: termíny VC 2019.xlsx (10,7 kB) .

Všechna kola začínají v 18:00 hod., startovné Kč 50,--, na dvojnásobně bodovaných turnajích Kč 80,--.

Hraje se 501 DO ve skupinách (podle počtu hráčů a hráček) každý s každým na dva vítězné legy. Poté jsou všichni rozděleni do dvou jednostranných pavouků.

Vyhlášení ročníku se závěrečným turnajem proběhne 07. prosince.

 

 

VYHODNOCENÍ LETNÍ DOUBLE OUT LIGY 2018

10.09.2018 09:34

Závěrečnému vyhodnocení letní DOUBLE OUT ligy o pohár primátora města Opavy byli přítomni zástupci všech týmů. V plném počtu se dostavili KLASICI, kteří  neskrývali radost z 2. místa. Pro pracovní povinnosti se těsně před zahájením omluvil primátor města a tak putovní pohár předali vítěznému týmu VIRUS A organizátoři ligy. Ceny za nejvyšší zavření a hozená binga si odnesl Jan Armlich (poukaz v hodnotě 200,- Kč na prohozy v DO a poukaz na permanentku SFC).

Závěrečný turnaj jednotlivců si zahrálo 21 hráčů, z toho 2 ženy. Hrála se 501DO ve čtyřech skupinách, do osmifinále postupovali čtyři nejlepší a poté se již hrálo KO systémem. Ceny si odnesli hráči do osmého místa v pořadí - 7.-8. Evald Jakš a Vladimír Černocký, 5.-6. Luděk Šimeček a Luboš Škrobánek, 4. Tomáš Čadecký. Pomyslné stupně vítězů obsadili, poháry a hodnotné ceny převzali 3. Robert Toška (poukaz fy.FROS v hodnotě 400,- Kč), 2. Vilém Pěchula (permanentka SFC) a 1. Jan Armlich (permanentka SFC). Lepší z žen byla Věrka Šimečková. Ceny věnované magistrátem města si odnesl za první hozené bingo i nejvyšší zavření Vilém Pěchula.

Dík všem přítomným za skvělou atmosféru i dobré výkony!! Jirkovi Kostřibovi a Zbyškovi Výtiskovi (i mé ženě Lidušce) za nějakou tu chuťovku a samozřejmě všem sponzorům jejichž přispěním byly předány ceny v hodnotě cca 7000,- Kč.

ZÁVĚR DOUBLE OUT LETNÍ LIGY 2018

28.08.2018 12:31

Vše máme odehráno a tak zbývá jen zakončení letošního 5. ročníku letní ligy družstev o primátorský pohár. Všechny týmy byly před odehráním závěrečných utkání upozorněny na termín konání slavnostního vyhodnocení - SOBOTA 8.9. 2018 v 16,00 hod. za přítomnosti primátora města Opavy. Dodávám několik upřesňujících informací:

- po vyhodnocení ligy a předání pohárů bude následovat prezentace hráčů pro turnaj jednotlivců a losování (cca 16,30 - 16,55)

- 17,00 hod. začátek turnaje - hrát se bude 501DO, hrací systém bude upřesněn podle počtu hráčů

- startovné 70,- Kč bude rozděleno na ceny a něco drobného k zakousnutí

- zajímavé ceny jsou připraveny od sponzorů, mj. se bude hrát o 2 permanentky na utkání SFC

Doufám v dobrou účast a hodnotný průběh obou akcí.

AKTUALITKA...

14.06.2018 07:55

Po skončení uplynulé ligové sezóny došlo mezi kapitány béčka a céčka k dohodě. Poněvadž v B týmu zůstali pouze dva hráči mělo je posílit několik hráčů C týmu. Ten se měl poté doplnit o nové hráče. Vše pod hlavičkou DC VIRUS. To se změnilo v okamžiku, když byl vznesen požadavek přesunu těchto týmů na jiné hrací místo a poté i změnu názvu týmů. Tím by DC VIRUS přišel o druholigový tým. Proto byly podniknuty kroky k udržení druholigové tradice a díky vstřícnosti některých bývalých, stávajících i nových hráčů byl vytvořen tým, který má šanci navázat na dobré výsledky DC VIRUS v druholigové soutěži.

Shrnutí - tzn. že opavské šipky budou mít ve druhé lize dva týmy - nově vytvořený XXX tým na novém hracím místě a nově vytvořený tým DC VIRUS B na tradičním hracím místě v DOUBLE OUT. 

DOUBLE OUT LETNÍ LIGA 2018 O PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA

10.06.2018 10:32

Letošní jubilejní 5. ročník bude hrát opět 6 týmů - DC PREDATORS, DC VIRUS A, DC VIRUS B, KLASICI, PEGAS a DOUBLE OUT TÝM.

HRACÍ SYSTÉM:  podle pravidel UŠO pro ligová utkání bez prodloužení v případě stavu 9:9

BODOVÁNÍ:   výhra - 2 body, remíza - 1 bod, 

                    - při rovnosti bodů v konečné tabulce rozhoduje: 1. vzájemný zápas, 2. skore celkem, 3. legy celkem

ORGANIZAČNÍ:

                    - termíny utkání domlouvají kapitání týmů a zapíší do kalendáře v DO u Jirky Kostřiby

                    - zápisy o utkání budou tamtéž, zápis pořizuje prvně jmenovaný tým z rozpisu vedený jeko domácí 

                    - uvádět hozená binga a nejvyšší zavření - bude vyhodnoceno        

                    - na nástěnce v DO budou zveřejněny soupisky týmů - u kapitána č. telefonu

ROZPIS UTKÁNÍ:

                      1. KOLO - 25.6. - 8.7. -  PREDATORS - DO tým, VIRUS A - PEGAS, KLASICI - DC GROSS

                      2. KOLO - 9.7. - 22.7. -  DO tým - VIRUS A, DC GROSS - PREDATORS, PEGAS - KLASICI

                      3. KOLO - 23.7. - 5.8. -  DO tým - DC GROSS, VIRUS A - KLASICI, PREDATORS- PEGAS

                      4. KOLO - 6.8. - 15.8. -  VIRUS A - DC GROSS, KLASICI - PREDATORS, PEGAS - DO tým

                      5. KOLO - 16.8. - 26.8. - PREDATORS - VIRUS A, DO tým - KLASICI, DC GROSS - PEGAS

Poslední dvě kola byla časově zkrácena vzhledem k termínu závěrečného vyhodnocení, které bude v sobotu 8.9. od 16,00 hod. za účasti primátora města Opavy.

LETNÍ LIGA 2017 UKONČENA

10.09.2017 11:00

 V sobotu 9. září byly vyhlášeny výsledky letošní DOUBLE OUT ligy o primátorský pohár. Za přítomnosti primátora Opavy ing. Radima Křupaly převzali poháry pro vítěze opět hoši z DC PREDATORS. Oceněny byly nejlepší individuální výkony - permanentku na zápasy SFC převzal Jan Armlich za nejvyšší zavření 156, tři hozená binga stačila Jirkovi Kabajovi na poukaz pro nákup zboží za 400,-Kč u fy. FROS.

 Následoval již tradičně turnaj jednotlivců v 501DO. Za slušné účasti 20 hráčů (2 ženy) se hrálo ve čtyřech skupinách, z nichž první čtyři postupovali do osmifinále. Nástrahami následného pavouka si nejlépe poradil Tomáš Čadecký, který ve finále zdolal Vildu Pěchulu. Třetí skončil Jirka Kabaja. Cenu pro lepší z žen si odnesla Dáša. První z celkově devíti bing hodil Valda Jakš a nejvyšší zavření 102 se podařilo Oldovi Procházkovi. Permanentky na zápasy SFC si odnesli David Janovský a Martin Thomas. Mezi šestnáct hráčů byly rozdány ceny převyšující částku 5OOO,- Kč. 

Dík za vydařený večer patří všem přítomným. Poděkování si zaslouží všichni sponzoři - magistrát města Opavy, SFC, fy FROS a COPYCENTRUM, pivovar OSTRAVAR, Jirka Kostřiba a jeden skrytý sponzor, který si nepřeje být jmenován! Jarkovi a Botovi chci poděkovat za výpomoc v administrativě během turnaje. Zbyšku i Tobě dík za ty drobnosti na rautík... 

P.S.  Po včerejšku jsem zase nabyl více optimismu a tak snad to za rok opět zvládneme!! Fotky budou následovat...  

Takže pár fotek...

 

  

     

ZÁVĚR DOUBLE OUT LETNÍ LIGY

29.08.2017 08:22

V pondělí 4. září od 18,00 hod. se odehraje GRANDFINAL letošní DO ligy o primátorský pohár mezi DC PREDATORS a DC VIRUS A. Tím bude liga ukončena a v sobotu 9. září od 16,00 hod. proběhne slavnostní vyhodnocení soutěže za účasti primátora města Opavy. Následovat bude již tradičně turnaj jednotlivců v 501DO. Herní systém bude upřesněn na místě podle účasti. Pro hráče budou  připraveny nějaké ty dobroty k zakousnutí a pro nejlepší hodnotné ceny od sponzorů. Začátek turnaje cca v 17,00 hod. 

LETNÍ DOUBLE OUT LIGA 2017

25.05.2017 08:58

V pořadí 4. ročník LETNÍ DOUBLE OUT LIGY o PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA OPAVY pomalu klepe na dveře. Stejně jako minulý rok je přihlášeno šest týmů. Titul opavského šipkařského krále bude obhajovat tým DC PREDATORS. Proti budou zejména hoši z DC VIRUS A a tím i potvrdit letošní úspěšnou sezónu - 3. místo v kraji a účast mezi nejlepšími týmy v republikovém mistrovství. Loňské třetí místo se pokusí udržet výběr opavské ligy dvojic KLASICI. Na paty jim budou šlapat DC VIRUS B, posílený PEGAS a nově vytvořený DOUBLE OUT TEAM. Ten nahradí BAŠTU.

HRACÍ SYSTÉM:    podle pravidel UŠO pro ligová utkání, bez prodloužení v případě remízy

BODOVÁNÍ:     výhra - 2, remíza - 1 bod

                      - při rovnosti bodů rozhoduje: 1. vzájemné utkání 2. score celkem 3. legy celkem

ROZPIS UTKÁNÍ:  - utkání jsou, vzhledem k dovoleným, rozvržena do čtrnáctidenních cyklů tzn. kolo = 2 týdny

                             - změnou je i zahájení v posledním červnovém týdnu

                          1. kolo:  26.6. - 9.7. - PREDATORS - DOULE OUT TEAM, VIRUS A - PEGAS, KLASICI - VIRUS B

                          2. kolo:  10.7. - 23.7. - DO team - VIRUS A, VIRUS B - PREDATORS, PEGAS - KLASICI

                          3. kolo:  24.7. - 6.8. - VIRUS B - DO team, VIRUS A - KLASICI, PREDATORS - PEGAS

                          4. kolo:  7.8. - 20.8. - VIRUS A - VIRUS B, KLASICI - PREDATORS, PEGAS - DO team

                          5. kolo: 21.8. - 31.8. - PREDATORS - VIRUS A, DO team - KLASICI, VIRUS B - PEGAS

 

Termín utkání si domlouvají kapitání týmů a zapíší do kalendáře u Jirky Kostřiby. Ten bude mít i zápisy o utkání a telefonní spojení na kapitány týmů. Zápisy z utkání pořizuje prvně jmenovaný tým v rozpisu jako domácí. V zápise uvádět hozená binga a nej zavření - bude vyhodnoceno!

Závěrečný galaturnaj s vyhlášením výsledkú se uskuteční v sobotu 9. nebo 16. září od 16,00 hod. - bude se odvíjet od jednání s magistrátem města. Včas upřesním!

Záznamy: 21 - 30 ze 37
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>